Projelendirme

FSC_0044.jpg

Tecrübe

Analitik Çözümler

Çözüm ortaklarının ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması doğrultusunda EOS, tecrübesi ve yetkinliği ile proje yönetim süreçleri araç ve tekniklerini birleştirerek ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bu gelişmeleri işin kalitesi gereği çalışma süreçlerinde kullanmayı hedef edinen EOS, üretim süreçlerinde ERP, MRP, CAD, CAM vb. birçok yazılımı bünyesinde barındırmakta ve bu yazılımlardan faydalanmaktadır.

Eos teknik resim.jpg

İş Hazırlama

Proses Aşamaları

EOS bünyesinde bulunan her ürün için, öncelikle ürün özelinde proses tasarımları yapılır. Bu tasarımlara uygun teknik çizimlerin hazırlanması ile üretim fazına geçilmeden önce her ürün ailesine ait dosyalar tamamlanır ve ürün ağaçları oluşturulur.

Kalıp, Aparat, Fikstür Tasarımı ve Üretimi

Bilgi Birikimi

EOS,  kullanıcıya ulaştırılacak ürünler için üretimin ihtiyaçları doğrultusunda kendi bünyesinde büküm kalıpları, kaynak ve işleme fikstürleri ile çeşitli aparatları tasarlama ve üretme yetkinliğine sahiptir.

Kalite ve operasyonel devamlılık hedefi ile üretilen fikstür ve kalıplar EOS’un yıllardır biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimi gücü sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Eos Kalıp, Aparat, Fikstür Tasarımı ve Üretimi.jpg
Eos planlama.jpg

Planlama

 Tecrübeli Yaşam Döngüsü

EOS, modern MRP altyapısına ilave olarak alanında uzman tecrübeli mühendis kadrosuyla kullanıcı talepleri doğrultusunda hammadde, yarı mamul ve mamul ihtiyaçlarını yönetmekte ve üretim kapasitesini bu doğrultuda devamlı olarak organize etmektedir.