İnsan Kaynakları

Eos Mavi Yaka.jpg

Takım
Olmak

Ortak hedefler için birlikte çalışmak.

EOS insan kaynakları departmanı, şirket içi etkili politikalar ve çalışan dostu yönergeler ile çalışanlarına destek sağlayarak huzurlu ve mutlu bir ortamda tüm takım arkadaşlarına destek olmaktadır.  Ayrıca etkin ve dinamik insan kaynakları fonksiyonu ile şirketin misyon, vizyon ve değerlerinin şirket kültürünün bir parçası olmasını sağlamaya hizmet etmektedir. 

Eos beyaz yaka.jpg

Takım Ruhu

Çözümler için proaktif yaklaşımlar.

Dinamik insan kaynakları departmanı ile çalışanların performanslarına ve takım içerisindeki gelişmelere göre iş yönetimine sürekli iyileştirmeler yapılmaktadır. EOS insan kaynaklarının bu nedenle temel amaçlarından ilki takım ruhunun geliştirilmesi ve beraber çalışma isteğinin oluşturulmasıdır.


EOS, bu departmanın daha sağlıklı çalışabilmesi için proaktif insan kaynakları yönetimine önem veren yaklaşımı desteklemektedir. 

Organizasyon Yapısı

Ekibin oluşturması ve geliştirilmesi.

Ayrıca organizasyon şemalarının oluşturulmasında da PMI(Project Management Institute )standartlarına dikkat etmektedir. Oluşturulan dikey ve yatay şemalar ile roller ve sorumluluklar tanımlanmakta ve yine RACI matrisleri bu bölümün altında oluşmaktadır.

_MG_0044.jpg

Güncel Pozisyonlar

Birlikte güçlenelim

Bizi  Linkedin ve Kariyer.net hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz