Biz Kimiz

EOS kimdir neler yapar talaşlı imalat.jpg

Büyüyen Ülke Sanayisinde Güçlü ve Yerli Üretim

Güçlü sanayi altyapımız ile 2005’ten bugüne.

Endüstriyel Otomotiv Sistemleri, 2005 yılında endüstriyel alanlardan yerli ve uluslararası müşterilerine sac metal parça üretimi ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde 50.000 m2 alan üzerine kurulu olan 20.000 m2 kapalı alanı ve 200 kişiye yaklaşan profesyonel ve alanında uzman kadrosuyla faaliyetlerine Ankara merkezli olarak devam etmektedir.

Biz kimiz kesim.jpg

Hizmet Sektörlerimiz

ISO kalite standartlarına uygun üretim modeli uluslararası ihracat

Başlıca otobüs, kamyon, traktör, ziraat makinaları, beton pompaları ve çeşitli iş makinaları sektörlerinde ISO:9001 standartlarında üretim sağlamaktadır.

Büyüyen ve Gelişen Üretim Modeli

Teknoloji takibi ve Yüksek AR-GE Çalışmaları Modeli

EOS, kalite ve güvenden asla ödün vermeyen üretim şekli ile sektöründe lider firmaların başında gelmektedir. Ayrıca, ülke üretimine katkı sağlamak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Eos biz kimiz üretim.jpg
EOS güvenilir üretim.jpg

Güvenilirlik

Takım Çalışmasının Önemi

Öncelikli hedefi tüketicilere fayda sağlayan, endüstriyel ürünler geliştirerek güvenilirlik ve tercih edilme konularında çalışmalar yürüterek sektöründe lider ve örnek firmalardan biri olmaktır.  EOS aynı zamanda insana ve doğaya önem veren ve takım çalışmasına yatkınlığı ile yeniliklerin her zaman peşinde koşan firma olmaya özen göstermektedir.