Hakkımızda

Biz Kimiz

Bizi Tanıyın

EOS, endüstriyel otomotiv alanında yerli ve uluslararası kullanıcılara sac metalin kesilmesi, şekillendirilmesi, kaynaklanması ve boyanması ile geniş yelpazede kaliteli ürünler üreten Ankara merkezli üretim firmasıdır.

eos biz kimiz kaynak.jpg
IMG_0197.jpg

Hedeflerimiz

Gelecek Birlikte

Firmamız temel olarak insana ve doğaya saygı ilkesi hareket etmektedir. Bu ilke doğrultusunda müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplum için değer oluşturmaya yönelik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İnsan Kaynakları

Büyüyen Bir Aileyiz

Şirketimizin sürekli gelişen ve büyüyen yapısı ve hedefleri doğrultusunda işe alım planlaması yapılarak şirketimizin misyon ve vizyonuna uygun faaliyetler yürütülmektedir.

_MG_0016.jpg
_MG_0161.jpg

Referanslarımız

Beraber Büyüyelim

Firmamız inovatif çözümler konusunda yurtiçi ve yurtdışında birçok firma ile beraber çalışmaktadır. Yaptığımız işbirlikleri ile sürekli güçlenmekte ve çözümlerimizin çeşitliliğini arttırmaktayız.

Kişisel Verilerin
Koruması

Güvenlik Hepimizin Sorumluluğunda

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun)’nun 10 ncu maddesi kapsamında, “aydınlatma yükümlülüğü” nün yerine getirilmesi amacıyla şeffaf olmaya ve söz konusu kanun maddelerinin eksiksiz yerine getirilmesi için tüm partner ve müşterilerimizi davet ediyoruz.

kişisel bilgileri koruma.jpg